POČITNIŠKI TEK skupinski trening

23.7.2022 / Koseški bajer (Ljubljana)
📍V soboto, 23. julija vas lepo vabimo na POČITNIŠKI TEK, 6. brezplačni skupinski. Dobimo se ob 8.00 uri zjutraj pri Koseškem bajerju (pri lesenih klopeh, hlodih in fitnesu na prostem). Skupaj bomo v lahkotnem koraku pretekli približno 7, 12, 14 in 19 kilometrov.
.
🏃‍♀Tekli bomo v skupinah:
7 km v tempu 6.30 – 7.00 min/km,
12 km v tempu 6.30 – 7.00 min/km,
14 km v tempu 5.45 – 6.00 min/km,
19 km v tempu 5.45 – 6.00 min/km.
❗Tekači na razdalji 19 km se dobimo ob 7.00 uri.❗
.
Ob 8.00 uri začnemo z Dobro jutro in legendarno skupinsko fotografijo na podestu pred bajerjem, nato se razdelimo v skupine in gre vsaka skupina s svojim trenerjem na pot.
.
👉Zaradi lažje organizacije dogodka, se prosim prijavite:


💚Brezplačni skupinski teki so dogodki, ki občanom omogočajo brezplačno vodeno vadbo in priložnost za druženje s tekači. Toplo vabljeni vsi ljubitelji teka na brezplačno prebujanje pomladi v Ljubljani.
.
☕Po teku gremo na kavo v našo bazo Kačji Pastir. Povabite svoje tekaške prijatelje, ne bo jim žal. Tečemo v vsakem vremenu. Skupaj!
Se vidimo. ♥
.
Ekipa projekta PRIPRAVE 2022